top of page

«Невідома українська література»: проводиться міжнародний конкурс


Міжнародний літературний конкурс «Невідома українська література» 2018 року (Україна – Канада – Німеччина) проводиться в рамках культурологічного проекту «Врятуй і збережи»(діє з 1998 р.) спільно з журналом «Порт-Фоліо» (Канада).

На конкурс приймаються роботи про невідомого широкому загалу українського автора чи знаного автора або твір, однак у зовсім новому, оригінальному, цікавому форматі й тлумаченні. Цей гуманітарний проект розроблений і наразі здійснюється з метою відродження та розвитку духовності, моралі і культурних цінностей. Його основні напрямки– виявлення талантів, їх популяризація, спільні подальші гуманітарні проекти «Співдружності GLORIA» (Україна – Німеччина). Інформація для конкурсантів:

Термін подання конкурсних творів – з 20 грудня по 20 березня 2018 р. Підведення підсумків та списки – до Дня Поезії, 23 березня 2018 р. Приймаються твори тільки українською мовою. Журі виставляє оцінки за 10 бальною системою.

Твори прохання надсилати електронною поштою за двома адресами: glorianalan@gmail.com та portfol@gmail.com Формат файлу – Times New Roman 14. Обсяг файлу – до 10 стор. У тексті слід вказати: ім’я і прізвище автора, країну проживання та електронну адресу. Переможці конкурсу отримують звання лауреата Міжнародного проекту «Врятуй і збережи» з врученням диплому. Також журі відзначає переможців спеціальними нагородами, дипломами пам’яті видатних діячів літератури і мистецтва. Складміжнародного журі: Олена Ананьєва(Україна –Німеччина), президент Міжнародної Академії «ЛІК» діячів літератури, мистецтв і комунікацій, письменниця, журналіст, мистецтвознавець, організатор-координатор конкурсу; Сергій Дзюба(Україна), президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, письменник, перекладач, журналіст, критик; Михайло Блехман (Україна – Канада), головний редактор журналу «Порт-Фоліо», письменник, перекладач; Ольга Бежанова (США), літературознавець, професор; Тамара Алексєєва (Канада), письменниця; Наталія Федосєєва (Канада), журналіст.

Джерело: "Книгобачення"

Соціальні мережі
bottom of page