top of page

"Самовидець": оголошені імена переможців Конкурсу художнього репортажу


Стали відомі переможці Конкурсу художнього репортажу імені Майка Йогансена «Самовидець». Їхні імена оголосили під час церемонії нагородження, яка відбулася 23 березняі в одній із київських книгарень «Є».

І місце зайняла Гаяне Авакян з історією, яку розповідає мама про загиблого на війні сина – під назвою «Подарунок для мами», ІІ – Христина Шалак з репортажем, яий народився у стінах психіатричної лікарні, в якій вона працює – «Бог і вільні», ІІІ – Тетяна Гладиш із текстом про інклюзивність – «Репортаж із чотирьох стін».

Переможці отримають грошові винагороди: за І місце – 10 000 грн, за ІІ – 7 000 грн, за ІІІ – 5 000 грн.

Також було оголошено тему наступного конкурсу – «Життя у містах».

Цього ж року автори досліджували тему покоління вільних: хто вони, які, чим живуть, як бачать минуле, осмислюють теперішнє, а головне – як творять майбутнє? На конкурс надійшло 82 роботи.

Оцінювало репортажі й обирало найкращих авторів журі у складі: журналістки, репортажистки, переможниці 4-го «Самовидця» Єлізавети Гончарової, репортажиста, письменника, журналіста Олега Криштопи та дослідниці нон-фікшн літератури Марії Титаренко.

Нагадаємо, що до короткого списку конкурсу увійшли: Гаяне Авакян, Тетяна Гладиш, Віра Курико, Вадим Лубчак, Олена Максименко, Григорій Пирлик, Євгенія Подобна, Тетяна Синьоок, Анастасія Федченко, Христина Шалак.

Джерело: "Читомо"

Читайте також: У Вінниці заснували новий літературний фестиваль

Соціальні мережі
bottom of page