top of page

НСПУ оголосила прийом робіт на премію імені М.Волошина

літературна премія видавництво

Національною спілкою письменників України оголошено прийом творів на Літературну премію імені Максиміліана Кирієнка-Волошина.

Премія присуджується за кращі літературні російськомовні твори українських письменників, у тому числі перекладені українською мовою. Кінцевий термін подання – 15 травня 2018 року. Надсилати матеріали на конкурс за адресою: Національна спілка письменників України, «На премію ім. М. Волошина», вул. Банкова, 2, м.Київ, 01601.

Голова Журі Премії − Елла Леус.

ПОЛОЖЕННЯ

про премію НСПУ імені Максиміліана Кирієнка-Волошина за кращий літературний твір російськомовних українських письменників

1. Премія Національної спілки письменників імені Максиміліана Кирієнка-Волошина за кращий літературний російськомовний твір українських письменників присуджується щороку одному автору нових поетичних або прозових творів, які відзначаються високою художністю.

2. До розгляду приймаються книги російською мовою та переклади російськомовних творів українських авторів українською мовою, які були опубліковані протягом останніх трьох років до їх висунення на здобуття Премії.

3. Премія присуджується щорічно до дня народження Максиміліана Кирієнка-Волошина – 16 травня (не пізніше 1 червня). Журі визначає по одному лауреату в поезії та прозі. Розмір премії складає 5 тисяч гривень в кожній з цих двох номінацій (за кращу поетичну книгу та кращу прозаїчну книгу). Крім цього журі визначає до десяти дипломантів Премії.

4. На здобуття Премії до 15 травня подається:

а) подання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора – від творчих спілок, видавництв, громадських організацій або періодичних видань;

б) два примірники твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення;

в) копія паспорта;

г) текст твору, творів в електронному вигляді (у будь-якому форматі) на поштову скриньку prem_voloshin@ukr.net

5. Засновником премії виступає Національна спілка письменників України.

6. Для розгляду, конкурсного відбору творів претендентів на здобуття Премії, визначення та нагородження лауреатів утворюється журі у такому складі: Елла Леус, Юрій Ковальський, Ірина Іванченко, Станіслав Бондаренко, Наіль Муратов, Василь Дробот, Борис Фінкельштейн, Сергій Дмітрієв, Інна Ковальчук, Сергій Куліда.

7. Переможець визначається відкритим голосуванням простою більшістю голосів.

8. Особі, якій присуджується Премія, вручається диплом лауреата і грошова винагорода. Дипломант відзначається дипломом та отримує рекомендації для публікацій i видання книг.

Соціальні мережі
bottom of page