Глава уряду заявив про важливість підтримки українських видавництв


З початку року в Україні видано більш як 5 тис. найменувань книг та брошур загальним накладом понад 7 млн примірників. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у привітальному листі з нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження, передає "Укрінформ".

"Лише за неповні п'ять місяців 2018 року в Україні видано більш як 5 тис. найменувань книг та брошур загальним накладом понад 7 млн примірників. Уряд розуміє важливість підтримки національної видавничої справи, особливо в умовах інформаційної війни. Тож ми і надалі популяризуватимемо українську книжку", - написав Гройсман.

З цією метою створено Український інститут книги, завданням якого є підтримка українського книговидання та розроблення загальної політики у книговидавничій справі. Глава уряду висловив упевненість, що у перспективі робота Інституту позитивно вплине на стан книговидавництва в Україні.

Прем'єр висловив подяку усім фахівцям, причетним до виробництва та розповсюдження книжок та друкованої продукції. "Ваша робота є надзвичайно важливою для суспільства - вона посилює значення культурного та інтелектуального поля в суспільстві, залучає майбутні покоління до оволодіння знаннями. Бажаю Вам міцного здоров'я, успішних проектів та подальших досягнень у книговидавничій галузі", - йдеться у привітанні.

Нагадаємо, День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження відзначається в Україні щорічно в останню суботу травня.

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.