Стівен Кінг та інші діячі культури закликають звільнити Олега Сенцова


Відомий американський письменник Стівен Кінг приєднався до закликів світової культурної спільноти звільнити українського режисера Олега Сенцова. Про це він повідомив у своєму Twitter, передає "Читомо".

«Сьогодні перший день футбольного чемпіонату ФІФА й 32 день голодування Олега Сенцова. Долучайтеся до мене та американського ПЕН-клубу в закликах звільнити українського режисера, якого незаконно утримують в Росії. Часу все менше, він може загинути за свої переконання», – зазначив Стівен Кінг у своєму мікроблозі.

Разом з повідомленням американський письменник поширив і посилання на відкритий лист-звернення Американського ПЕН-центру, який адресовано президенту РФ Володимиру Путіну. Зокрема його вже підписали лауреатка Нобелівської премії Герта Мюллер, Маргарет Етвуд, співачка Патті Сміт та актор Патрік Стюарт.

Ознайомитися з текстом листа можна за посиланням

Як відомо, 14 травня український кінорежисер та громадський активіст Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування й поставив вимогу звільнити усіх українських політв’язнів, що утримуються в РФ.

Як повідомлялося раніше, близько ста політиків, дипломатів, діячів культури, правозахисників та журналістів зі всього світу, серед яких Енн Епплбаум, Тімоті Снайдер та Едвард Лукас, закликали світових лідерів бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії. Про це повідомляється у відкритому листі, опублікованому на платформі openDemocracy.

Читайте також: Букерівська премія назвала п'ять найкращих книг за останні 50 років

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.