З 26 по 29 липня Одеса стане літературною столицею


В Одесі проходять одразу два книжкових традиційних заходи: ХХIІ Міжнародний книжковий ярмарок "Зелена хвиля" та VІ Міжнародний Корнейчуковський фестиваль дитячої літератури.

Від 26 липня до 29 липня в Одесі триватиме Міжнародний книжковий ярмарок "Зелена хвиля". Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на інформацію організаторів.

Цьогоріч книжкове свято має чимало нововведень. Вперше головним майданчиком ярмарка-фестивалю стане Зелений театр, що у парку Шевченка.

"На тінистих алеях - книжковий ярмарок: стенди видавництв і книготорговельних підприємств з бестселерами і рідкісними малотиражними виданнями, з художньою, дитячою та нон-фікшн літературою, з усілякою друкованою продукцією - від довідників до календарів і Скетчбук", - йдеться у повідомленні організаторів.

Гостям свята пропонують насичену програму, зокрема, книжкові ночі, літературну сцену з презентаціями та творчими вечорами, дитячі програми, книжкові конкурси та інше.

У рамках програми "Межі літератури" відбудуться різноманітні дискусії, відкриті інтерв´ю, лекції, презентації, майстер-класи, читання за участю письменників, видавців, публіцистів, критиків, журналістів, художників, педагогів, арт-менеджерів і діячів культури з України, а також із США, Великобританії, Швеції, Бельгії, Німеччини, Росії.

Одна з найбільш знакових подій "Зеленої хвилі" - VI Одеський міжнародний Корнейчуковській фестиваль. Це єдиний в Україні фестиваль дитячої книги, цілком присвячений літературній творчості для дітей.

Джерело: "Буквоїд"

Читайте також: Організатори фестивалю на батьківщині Тараса Шевченка оголосили програму

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.