top of page

В Києві відбудеться книжкова виставка до Дня Знань «Читай.UA»


видавництво виставка

30 серпня - 2 вересня в приміщенні міжнародного виставкового і конгрес-центру Києва «Український дім», за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2, відбудеться книжкова виставка до Дня Знань «Читай.UA».

Книжкова виставка в Українському домі – це яскрава подія в інтелектуальному та духовному житті країни. За час свого існування вона стала відомим, популярним заходом, як для спеціалістів даної галузі так і для книголюбів України. На ній завжди широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання.

На відвідувачів чекатиме розмаїття літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника:

наукова й публіцистична

художні книги для дорослих і дітей

навчальна й довідкова

періодичні й газетно-журнальні видання

мистецтвознавча й музична

подарункові й мистецькі альбоми

Програма виставки передбачає презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок.

Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Від авторів і видавців очікуються цікаві автограф-сесії та презентації нових видань.

1 вересня на 17-00 організатори запрошують усіх на благодійний творчий вечір Олексія Мочанова та гурту «Акустичні Люди». Авторський музичний проект відомого українського суспільного діяча, кар’єра якого містить епізоди з автоспорту, журналістики, роботи на телебаченні, волонтерську діяльність, – це нагода послухати чудову музику у звучанні акустичних інструментів та поміркувати разом на вічні теми, яких торкається автор у текстах своїх пісень. Жага перемоги, цінність дружньої підтримки, любовна лірика та довгі подорожі – що може бути більш справжнім?

Любителям солодощів запропонують відвідати «Фестиваль морозива» - свято з цікавою програмою для дітей: атракціони, змагання, аквагрим, татуювання й боді-арт; інтерактивний ігровий майданчик. А ще: майстер класи з рукоділля й виготовлення швидкого морозива вдома, ляльковий театр, зони для фотографування й багато-багато інших цікавих подій.

Умови участі та заявку друкуйте з офіційного сайту виставки: bookexpo.in.ua/kkvdz14.html

Джерело: "Litcentr"

Соціальні мережі
bottom of page