Україна буде представлена на Франкфуртському книжковому ярмарку


видавництво книжковий ярмарок

На 70-й Франкфуртський книжковий ярмарок, який пройде в жовтні, поїдуть представники 16 українських видавництв. На ярмарку працюватиме національний стенд, де відбудеться культурна програма, зустрічі з літературними агентами і презентації, повідомляє "Lb.ua".

Серед учасників національного стенду - видавництва "Видавництво Старого лева", "Клуб сімейного дозвілля", "Наш формат", "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", "Навчальна книга - Богдан", Book Chef, "Фонтан казок", "Саміт-Книга", "КМ-Букс", "Перун", "Брайт Букс", "Либідь", "АРТ Нейшн", "Маміно" і Агентство культурного розвитку.

Учасниками культурної програми на стенді стануть українські письменниці Катерина Калитко і Вікторія Амеліна, літературний критик Євген Стасіневич, історик Сергій Плохій, Мустафа Джемілєв і громадський активіст Алім Алієв.

На ярмарку представлять експозицію українських видавців, книжки-учасниці конкурсу на найкращий книжковий дизайн Книжкового Арсеналу і плакати ілюстраторів, які увійшли в каталог Інституту книги.

На стенді відбудеться презентація книги Севгіль Мусаєвої і Аліма Алієва про Мустафу Джемілєва "Незламний", сніданок з іноземними інституціями та сніданок з літературними агентами,

Концепцію стенду розробив медіахудожник Андрій Лінік, слоган стенду - "Senses of Ukraine/ВідЧУТИ Україну". Стенд буде інтерактивним.

Бюджет стенду становить 3 млн 300 тис. грн, його роботу організовує Український інститут книги, Мінкульт, МЗС і Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів.

70-й Франкфуртський ярмарок відбудеться з 10 по 14 жовтня. Почесний гість цього року - Грузія.

Читайте також: Держкомтелерадіо продовжує прийом заявок на участь у конкурсі «Найкраща книга України»

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.