top of page

25-й Book Forum у Львові оприлюднив програму заходів


видавництво форум видавців Book Forum

25-й Book Forum у Львові та 13-й Львівський міжнародний літературний фестиваль, що пройдуть 19-23 вересня, оголосили програму заходів.

З програмою можна ознайомитися за посиланням.

У програмі понад 900 літературних, мистецьких, освітніх і соціальних заходів, які відбудуться на 50 локаціях. 25 тематичних напрямків та спецпроектів: історія, мови/переклади, креативні індустрії та урбаністика, бізнес, освіта, медицина, мистецтво, медіа та інші.

Серед тематичних зон фестивалю: «3 вік: задоволення від читання», «Інклюзія», «Креативні індустрії+Урбаністика», «Територія Свободи: ЗМІ», «Трансліт (мови та переклад)» та ін.

Подію відвідає близько 250 видавництв і книготорговельних організацій, понад 1100 авторів, інтелектуалів, художників та культурних діячів з України та інших країн.

Почесними гостями стануть американські письменниці Марсі Шор та Енн Епплбом.

Фокусна тема фестивалю — Ринок свободи.

«В межах фокусної теми ми хочемо поговорити про те, як кожен з нас “торгує” своїми уявленнями про свободу під тиском обставин: щоразу підвищуючи або знижуючи ставки. Про те, як визначається ціна на свободу, залежно від умов торгівлі та суб’єкту, який стає її споживачем. Про спекуляції поняттями Свободи, які активно використовуються у пропаганді», — зазначають організатори.

Вибір цьогорічної теми Форуму видавців не є випадковим, бо впродовж 25 років організатори збирали різних людей, що мали різні думки, перемоги та проблеми.

«Ми надавали майданчик для взаємодії і створили ще одне місце, де люди переглядали свої бажання. Ми не можемо стверджувати, що це були позитивні чи негативні зміни, але хочемо акцентувати увагу наших відвідувачів та учасників на тому, що зміни відбувалися і відбуваються, а ринок функціонує», — вважають організатори.

Цього року ГО «Форум видавців» проводить ребрендинг. Від тепер назва події змінюється на Book Forum. Також серед новинок з’являється новий тип квитків, який команда пропонує для відвідувачів.

Джерело: "Читомо"

Соціальні мережі
bottom of page