top of page

Книжкове свято в Сумах: відбувся Перший Сумський книжковий форум


Перший Сумський книжковий форум видавництво

Сьогодні, 31 серпня об 11-ій годині в конгрес-центрі СумДУ відбулося урочисте відкриття книжкового свята — Першого Сумського книжкового форуму. У його роботі взяли участь місцеві видавництва та книгарні, бібліотеки та сумські письменники, які презентували читачам свої твори, повідомляє "Всі Суми".

Програма Першого Сумського книжкового форуму цікава та насичена. Вона передбачала: презентації сумських видавництв, книжковий ярмарок та автограф-сесії письменників-сумчан, книги яких вийшли з друку упродовж 2017-2018 рр.

Відразу після відкриття форуму стартував марафон презентацій сумських видавництв. Їх представники розповіли про свої виробничі можливості, творчі надбання та ознайомили присутніх із книжними новинками сезону-2018.

Після 13-ої години розпочалися автограф-сесії сумських письменників. Першим свою творчість презентував Євген ПОЛОЖІЙ — автор широковідомої книги “Іловайськ”. У ході спілкування з читачами Євген розповів про нове видання “Перехрестя”, де розміщені прозові та віршовані твори. Далі естафету спілкування з читачами продовжили сумські майстри слова Олександр ВЕРТІЛЬ, Ганна КОРШУНОВА та інші.

Чудовим завершальним акордом святом став міський фестиваль поезії «Ми – Суми», поетичний конкурс, під час якого лунали вірші про Суми, а також співана поезія. Захід проходив в «Агенції промоції «Суми». На переможців конкурсу чекатили дипломи та сертифікати на певну суму від книгарні «Книголюб». Ініціатором свята, проуроченого до Дня міста, виступила Сумська міська рада, яка проводить Сумський книжковий форум у рамках інформаційного проекту “Я — СУМЧАНИН”.

Організатори свята сподіваються, що започаткована добра традиція і перший Сумський книжковий форум стане щорічним. У цьому зацікавлено дуже багато людей, які спрямовують свою діяльність на збереження іміджу міста Суми, як міста читаючого.

Нагадаємо, "Видавничий будинок "Еллада" разом з авторськими колективами представив на автограф-сесії Сумського книжкового форуму видання «Збірка нарисів про сумчан» та ілюстрований каталог «Мрії збуваються».

Соціальні мережі
bottom of page