Розпочато прийом заявок на Премію міста літератури ЮНЕСКО


Львів літературна премія

До 16 жовтня 2018 року у Львові приймають заявки від авторів на всеукраїнську Премію міста літератури ЮНЕСКО.

Премія міста літератури ЮНЕСКО – це щорічна всеукраїнська літературна премія, що присуджується автору або перекладачеві за оригінальний або перекладний художній твір, який вперше опублікований українською мовою у попередньому календарному році. Сума премії – 150 тис. грн.

Основні принци літературної Премії: артикулювання цінностей людяності, прокладання мостів порозуміння, підтримка свободи слова і самовираження, міжкультурна комунікація та виховування толерантності.

Твір автора повинен відповідати загальноприйнятим гуманістичним цінностям, його зміст не повинен ображати чи принижувати честь та гідність українського народу, а також не може пропагувати сепаратизм. Не прийматимуть до розгляду твори з ознаками плагіату та/або з порушенням авторського права. Крім того, номінований твір повинен бути доступним у друкованому та/або електронному вигляді.

Сам автор не може подаватися на участь в конкурсі: заявки на призначення Премії мають право подавати професійні, творчі організації, установи і заклади культури та освіти різних форм власності, бібліотеки, громадські організації, видавництва, книгарні. До заявки необхідно додати примірник твору та згоду автора чи перекладача на розгляд твору в межах Премії. Документи потрібно подавати за адресою м. Львів, пл. Ринок, 1 Львівська міська рада (Центр надання адміністративних послуг), поштовий індекс – 79008.

Книги, подані на розгляд, не повертаються та зберігаються в Управлінні культури Львівської міської ради. За умови надання примірників твору для оцінювання без згоди автора/перекладача цей твір до розгляду не допускатимуть.

За детальнішою інформацією писати на електронну скриньку: lvivprize@gmail.com

Ознайомитись з Положенням про Премію міста літератури ЮНЕСКО можна за посиланням.

Джерело: "Літакцент"

Читайте також: 25-й Book Forum у Львові оприлюднив програму заходів

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.