top of page

Розпочато прийом заявок на Премію міста літератури ЮНЕСКО


Львів літературна премія

До 16 жовтня 2018 року у Львові приймають заявки від авторів на всеукраїнську Премію міста літератури ЮНЕСКО.

Премія міста літератури ЮНЕСКО – це щорічна всеукраїнська літературна премія, що присуджується автору або перекладачеві за оригінальний або перекладний художній твір, який вперше опублікований українською мовою у попередньому календарному році. Сума премії – 150 тис. грн.

Основні принци літературної Премії: артикулювання цінностей людяності, прокладання мостів порозуміння, підтримка свободи слова і самовираження, міжкультурна комунікація та виховування толерантності.

Твір автора повинен відповідати загальноприйнятим гуманістичним цінностям, його зміст не повинен ображати чи принижувати честь та гідність українського народу, а також не може пропагувати сепаратизм. Не прийматимуть до розгляду твори з ознаками плагіату та/або з порушенням авторського права. Крім того, номінований твір повинен бути доступним у друкованому та/або електронному вигляді.

Сам автор не може подаватися на участь в конкурсі: заявки на призначення Премії мають право подавати професійні, творчі організації, установи і заклади культури та освіти різних форм власності, бібліотеки, громадські організації, видавництва, книгарні. До заявки необхідно додати примірник твору та згоду автора чи перекладача на розгляд твору в межах Премії. Документи потрібно подавати за адресою м. Львів, пл. Ринок, 1 Львівська міська рада (Центр надання адміністративних послуг), поштовий індекс – 79008.

Книги, подані на розгляд, не повертаються та зберігаються в Управлінні культури Львівської міської ради. За умови надання примірників твору для оцінювання без згоди автора/перекладача цей твір до розгляду не допускатимуть.

За детальнішою інформацією писати на електронну скриньку: lvivprize@gmail.com

Ознайомитись з Положенням про Премію міста літератури ЮНЕСКО можна за посиланням.

Джерело: "Літакцент"

Соціальні мережі
bottom of page