top of page

В рамках програми поповнення бібліотек розглядаються майже 2,5 тисячі найменувань книжок


Експертна рада з відбору книжок для здійснення державної бюджетної програми закупівель для поповнення фондів публічних бібліотек розглядає 2 тис. 438 пропозицій. Про це "Читомо" повідомили в Українському інституті книги.

В установі зазначили, що всього до УІК надійшло 2 тис. 779 заявок від 137 видавців. Проте 341 з них не відповідала встановленим правилам, тому не була включена до списку.

Поширені помилки, через які книжки не включили до списку: відсутність у авторських договорах опції про виключне майнове право, закінчення терміну дії авторського договору, грубі порушення вимог формування заявки.

В інституті нагадали, що на закупівлю книжок в цьому році було виділено 120 млн. грн., у т.ч. кошти на доставку книжок від видавництв до обласних універсальних бібліотек (вартість доставки входить до ціни пропозиції до закупівлі).

Закуплені книжки будуть розподілені між публічними бібліотеками. Всього в Україні їх зараз близько 16 тис. 300, 75% яких розташовані у сільській місцевості. Передбачається, що до бібліотек цього року потрапить близько 400-600 назв книжок, сумарним накладом 1 млн примірників.

Затверджуватимуть список на засіданні Експертної ради, яке відбудеться 27 жовтня, з 12.00 до 16.00.

Ознайомитися із повним переліком пропозицій, враховуючи відхилені, із зауваженнями, можна за посиланням.

Соціальні мережі
bottom of page