top of page

Двоє сумчан стали членами Національної спілки письменників України


Спілка письменників України, Любов Матузок, Григорій Фастівець

На засіданні правління Національної спілки письменників України, що відбулося 18 жовтня, були затверджені результати роботи приймальної комісії від 4 і 5 жовтня 2018 року, повідомляє сайт НСПУ.

Цього разу на розгляд було поставлено 79 кандидатів, рекомендовано до вступу – 63, відхилено – 14 осіб, 2 справи знято з розгляду.

В числі інших приймальною комісією було схвалено до вступу, а правлінням підтримано кандидатури двох письменників із Сумської області: Матузок Любові Петрівни і Фастівця Григорія Федоровича.

Любов Матузок - поетеса за покликанням, за фахом - вихователька дитячого садочка. Працює в дошкільному закладі №8 «Дзвіночок», м. Ромни. Її вірші було надруковано в альманахах «Дух землі» (2015), «Скіфія-2015. Осінь» (2015), «Антології сучасної української літератури» (2015), у журналах «Пізнайко», «Чорнильна хвиля» та ін. Автор збірки поезії «Яблука пізніх віршів» (2016).

Григорій Фастівець працював кореспондентом, редактором Буринської районної газети, кореспондентом обласної газети «Сумщина». Член Національної спілки журналістів України. Друкувався у всеукраїнських газетах і журналах, видав книгу прози «Вибір».

Вітаємо наших земляків і бажаємо творчих успіхів і натхнення!

Соціальні мережі
bottom of page