top of page

Заснована літературна премія імені Платона Воронька за твори для дітей


премія Платона Воронька

Національна спілка письменників України запроваджує першу у новому часі премію за твори для дітей – імені Платона Воронька. Премія названа на честь українського поета Платона Воронька – уродженця Сумщини, за його внесок у дитячу літературу.

Премія присуджується в таких номінаціях:

1)краща поетична книжка для дітей українською мовою;

2)краща прозова книжка для дітей українською мовою.

На здобуття премії висуваються авторські книжки для дітей, що вийшли друком упродовж двох попередніх календарних років, але не пізніше, ніж за три місяці до їх висунення на премію. Премія не присуджується за книги, відзначені іншими літературними всеукраїнськими преміями. Вік учасників – необмежений.

Висунення триває від 1 листопада до 1 грудня (книга в трьох екземплярах). Подання на премію приймаються від творчих спілок, літературно-мистецьких об’єднань, культурно-просвітницьких та видавничих організацій. Надсилати подання на премію за адресою: Національна спілка письменників України, вул. Банкова, 2, м. Київ, 01601, з поміткою «На премію ім. Платона Воронька».

Присудження — 19 грудня, в день проведення традиційного свята Творчого об’єднання дитячих письменників «Літературна резиденція святого Миколая» в Національному музеї літератури України.

Лауреату премії вручать диплом і грошову винагороду.

Джерело: "Літакцент"

Соціальні мережі
bottom of page