top of page

Президент розповів про найбільш знакові для нього книжки 2018 року


Порошенко книги

«Не буду зраджувати своїй щорічній традиції – книжки 2018 року, які для мене стали найбільш знаковими. Рекомендую до прочитання», – написав Президент України на своїй офіційній сторінці у Facebook. Сам список з короткими коментарями Петра Порошенка до кожної з шести книжок опублікований на сайті medium.com

«Антена» Сергія Жадана

Нова збірка віршів Сергія Жадана «Антена». Сподобалось, що пишучи про життя і любов під час війни, автор все ж завершує тим, що війна нарешті закінчилася, настав довгоочікуваний мир.

«Грязь [*Khaki]» Сергія Сайгона

Велику частину моєї книжкової полиці займають сучасні військові книжки. Почав читати збірку фронтових оповідань «Грязь [*Khaki]» розвідника Сергія Сайгона. Жорстка, але чесна розповідь про війну на Сході.

«Кава з присмаком попелу» Олексія Петрова

На моїй книжковій полиці почесне місце зайняла також книжка Олексія Петрова «Кава з присмаком попелу» з автографом автора. Цікаві роздуми про те, як нас змінила війна, чому ми продовжуємо цю боротьбу, і чому перемога неминуча.

«Наші інші» Олесі Яремчук

Олеся Яремчук «Наші інші» — цікава збірка репортажів про національні меншини в Україні. Важливо знати про базові труднощі та відмінності «наших інших» українців, кожен з яких робить свій внесок у розбудову держави.

Фотокнига «Донбас і мирні»

Фотокнига «Донбас і мирні»— це 11 портретів мирних жителів Донбасу, життя яких війна розділила на до і після. Дуже рекомендую хоча б переглянути.

Любомир Гузар «Хочу бути людиною»

«Моя мрія — бути людиною»— у цих словах блаженнішого Любомира Гузара відкривається розуміння сенсу людського життя. Його віра в Бога та людей надихала і надихає мільйони українців. Повернутися до цієї книги зараз, коли збувається мрія українського народу про незалежну церкву, — означає знайти підтвердження своїх прагнень і укріпитися у вірі в Бога і людей.

Джерело: "Літакцент"

Соціальні мережі
bottom of page