top of page

Відбулося нагородження переможців Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії


Під час урочистих заходів, присвячених Дню Соборності української держави, голова обласної ради Володимир Токар віншував кращих представників письменницької, журналістської та мистецької плеяди Сумщини.

Її підсумки були підбиті на останній сесії обласної ради у 2018 році, й нагороджених було вирішено привітати саме у 100-річчя Соборності.

У номінації «Художня література» відзнаку отримала член Національної спілки письменників України Людмила Ромен (Шевченко).

Кращою у номінації «Журналістика» стала тележурналіст, заступник головного редактора ТОВ «ТРК «Академ-ТВ», член Національної спілки журналістів України Тетяна Полозова. Премію вона отримала за діяльність у сфері тележурналістики, спрямовану на розвиток національного телемовлення у прикордонному регіоні України, виробництво якісних місцевих програм, спрямованих на висвітлення актуальних питань життєдіяльності України та територіальних громад Сумської області, ряд публікацій з краєзнавства, культури та мистецтва.

Майстру народної творчості, члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України, за високу майстерність, популяризацію, розвиток та збереження традиційного народного мистецтва України Світлані Бідній премія присуджена у номінації «Культура і народна творчість».

У номінації «Мистецтво» високої відзнаки за професіоналізм, особистий внесок у розвиток театрального мистецтва удостоєно артиста драми Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна Юрія Оноприйка.

Члену Національної спілки краєзнавців України Олегу Корнієнку рішенням журі премія присуджена в номінації «Краєзнавство» за значний внесок у розвиток краєзнавства Сумщини, популяризацію історії рідного краю, національних українських традицій та видатних діячів Сумщини.

Нагадаємо, Сумська обласна літературно-краєзнавчо-мистецька премія щороку призначається з метою стимулювання творчої праці видатних діячів літератури, журналістики, краєзнавства, культури і мистецтва, які зробили важливий внесок у літературно-краєзнавчо-мистецьку скарбницю рідного краю, засвідчення їх видатних особистих досягнень.

Джерело: Сумська обласна рада, Facebook Людмила Ромен


Соціальні мережі
bottom of page