top of page

Троє молодих письменників отримають гранти Президента України


Троє молодих письменників видадуть свої книжки коштом гранту Президента України. Прес-служба Міністерства культури повідомляє, що таке рішення ухвалили на засіданні Експертної комісії.

На конкурсній основі за результатами відкритого голосування комісія одноголосно ухвалила рішення підтримати трьох претендентів та рекомендувати їхні проекти на розгляд колегії Міністерства культури України:

Дзьобик Юлію Любомирівну – письменницю для видання поетичної збірки «Лиця ялиці» на базі Товариства з обмеженою відповідальністю –Літературна агенція «Піраміда» (м. Львів), (38,690 тис. грн);

Немировану Інну Володимирівну – письменницю для видання роману «Неспокій» на базі Товариства з обмеженою відповідальністю –Літературна агенція «Піраміда» (м. Львів), (41,810 тис. грн);

Розлуцького Назарія Васильовича – письменника для видання поетичної збірки «Прочани» на базі ФО-П Федоров О.М. (м. Біла Церква), (29,300 тис. грн).

Нагадаємо, що гранти надаються відповідно Указу Президента України від 06 лютого 1999 № 127/99 «Про затвердження Положення про порядок надання грантів Президента України молодим діячам культури» та Порядку роботи експертних комісій щодо надання цих грантів, затвердженого наказом Міністерства культури України від 22 березня 2013 року.

Джерело: "Буквоїд"

Соціальні мережі
bottom of page