top of page

Відомий цьогорічний лауреат премії Олеся Гончара


В Національній спілці письменників України відбулося нагородження лауреата Премії імені Олеся Гончара 2019 року. Про це повідомляє Міністерство культури України.

Лауреатом премії у 2019 році обрано Шкраб’юка Петра Васильовича за книжку «Над Простором і Часом: трилогія незвичайного», в якій автор осмислює таємниці світобудови, життя на Землі, призначення людини та її відповідальності. А також за книжку «Історії прожиті тричі (події, документи, спогади)», в якій вміщено сотні різних розповідей про події і людей.

Також відзнаки Комітету отримали – Маркіян Камиш за книжку «Оформляндія або Прогулянка в Зону», Мориквас Надія за книжку «Винова гора», Гонтарук Любов за книжку «Я- війна».

Літературна премія імені Олеся Гончара заснована Міністерством культури і мистецтв України, Державним комітетом у справах національностей та міграції і Національною спілкою письменників України.

Починаючи з 1998 року, щорічно присуджується одна премія до дня народження Олеся Гончара — 3 квітня. Розмір премії становить 20 000 гривень. Висунення кандидатів на здобуття премії відбувається до 1 березня. Голова журі — Петро Кононенко.

Нагадаємо, що минулого року Державну літературну премію імені Олеся Гончара отримала Тетяна Фольварочна (Пишнюк) за книжку «Нерозгаданий постскриптум».

Джерело: "Читомо"

Соціальні мережі
bottom of page