Відомий цьогорічний лауреат премії Олеся Гончара


В Національній спілці письменників України відбулося нагородження лауреата Премії імені Олеся Гончара 2019 року. Про це повідомляє Міністерство культури України.

Лауреатом премії у 2019 році обрано Шкраб’юка Петра Васильовича за книжку «Над Простором і Часом: трилогія незвичайного», в якій автор осмислює таємниці світобудови, життя на Землі, призначення людини та її відповідальності. А також за книжку «Історії прожиті тричі (події, документи, спогади)», в якій вміщено сотні різних розповідей про події і людей.

Також відзнаки Комітету отримали – Маркіян Камиш за книжку «Оформляндія або Прогулянка в Зону», Мориквас Надія за книжку «Винова гора», Гонтарук Любов за книжку «Я- війна».

Літературна премія імені Олеся Гончара заснована Міністерством культури і мистецтв України, Державним комітетом у справах національностей та міграції і Національною спілкою письменників України.

Починаючи з 1998 року, щорічно присуджується одна премія до дня народження Олеся Гончара — 3 квітня. Розмір премії становить 20 000 гривень. Висунення кандидатів на здобуття премії відбувається до 1 березня. Голова журі — Петро Кононенко.

Нагадаємо, що минулого року Державну літературну премію імені Олеся Гончара отримала Тетяна Фольварочна (Пишнюк) за книжку «Нерозгаданий постскриптум».

Джерело: "Читомо"

Читайте також: Оголошені претенденти на Міжнародну премію ім. Івана Франка за 2019 рік

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.