top of page

Триває поетичний конкурс для людей з інвалідністю


поетичний конкурс люди з інвалідністю

"Поетичний рушник" - конкурс для людей із інвалідністю. Перший етап – період подачі творів конкурсантами. Твори приймаються з 1 червня до 15 серпня поточного року. Роботи, надіслані після цього терміну, не розглядаються.

Другий етап – період роботи журі. Надіслані на фестиваль твори розглядаються членами журі до 30 вересня.

Третій етап – фінал фестивалю. Фінал проводиться у листопаді поточного року у приміщенні, адаптованому для людей із інвалідністю ( І-ий поверх, зручний заїзд та т. ін.). На переможців очікують нагороди.

Остаточна дата проведення фіналу встановлюється організаторами фестивалю. Про час і місце проведення фіналу, переможці будуть проінформовані додатково і не менше ніж за 10 діб до заходу.

Номінації фестивалю-конкурсу: «Дитяча поезія» «Поезія для дітей» «Інтимна лірика «Мій рідний край» «Присвяти»

«Поетична хвиля» (в цій номінації розглядаються твори, що заслуговують нагородження, але не відповідають жодній із шести інших номінацій),

«Проба пера» (в цій спецномінації розглядаються твори від учасників, які позиціонують себе як поети-початківці і не мають вагомих літературних відзнак та не спроможні наразі конкурувати з більш досвідченими колегами).

Аплікаційна форма

Оформлення конкурсного пакету:

1. Автобіографія (подається у довільній формі від третьої особи, обов’язково вказуються:

прізвище, ім’я, по батькові; вік і місце народження, інвалідність, освіта, творчі здобутки, місце роботи, повна адреса та засоби зв’язку – телефон, електронна пошта тощо).

2. Максимальна кількість творів – до п’яти одиниць в одну номінацію.

3. Один вірш не повинен переважати семи куплетів.

4.Конкурсант має право надсилати твори не більше ніж у три номінації та не має права вигадувати номінації, що не зазначені у положенні.

5. Все вище перераховане надсилається в одному екземплярі у роздруківці на аркушах формату ”А4″ та з електронною копією, котра може бути прикладена до роздруківки на DVD або CD- диску чи надіслана на e-mail: genagor@ukr.net.

6.Твори набираються у вигляді файла Microsoft Word, формату (doc), стандартним шрифтом Times New Roman, 14 кеглем, з одинарним міжрядковим інтервалом.

7. Матеріали, надіслані на фестиваль, не рецензуються і не повертаються.

Джерело: "Літакцент"

Соціальні мережі
bottom of page