top of page

На Львівському книжковому ярмарку представлять понад 2000 новинок


Львівський книжковий ярмарок

18-22 вересня Національний книжковий ярмарок збере у Львові любителів книжок, творців літератури і професіоналів видавничої справи.

Класика у нових виданнях українською, сучасна поезія, коротка проза, фентезі, нон-фікшн, наук-поп і бізнес-література, посібники, дитяча книга та безліч інших улюблених жанрів і корисних форматів — цьогоріч на гостей ярмарку чекатимуть близько 2000 новинок.

Участь у книжковому ярмарку візьмуть близько 300 видавничих та книготорговельних структур, поліграфічних підприємств, громадських організацій і фондів з усіх регіонів України.

Традиційно, основною локацією Національного книжкового ярмарку стане Львівський палац мистецтв та подвір’я Палацу Потоцьких. Виставкова площа фестивалю становить понад 1480 квадратних метри. Торговельні ряди також постануть на алеї проспекту Свободи у самому центрі міста.

На час фестивалю Львів перетвориться на місто-книгарню: тисячі книжок буде представлено на більш як 190 стендах і в понад 230 торговельних наметах. Це найбільший щорічний ярмарок українських книжок.

Навпроти пам’ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи розташують Ветеранський намет. Тут буде представлено кілька видавництв, що займаються ветеранською літературою. Протягом фестивалю вони презентуватимуть свої новинки.

На Національному книжковому ярмарку також буде локація, де триватиме благодійний збір книжок для учасників війни на Сході України.

Національний книжковий ярмарок — це нагода не лише ознайомитися з найсвіжішою продукцією видавничого ринку, а й придбати книжки за видавничими цінами. Це також нон-стоп презентацій за участі українських та іноземних авторів та численні автограф-сесії.

Нагадаємо, торік у Національному книжковому ярмарку взяли участь 272 видавництв. Вони презентували відвідувачам 25 BookForum близько 100 тонн книжок.

Ознайомитися з умовами участі у цьогорічному книжковому ярмарку можна за посиланням. 

Джерело: "Буквоїд"

Соціальні мережі
bottom of page