top of page

В Одесі стартував книжковий ярмарок "Зелена хвиля"


Зелена хвиля Одеса книжковий ярмарок

Одеського класика Михайла Жванецького традиційно запросили відкрити щорічний книжковий фестиваль «Зелена хвиля». Відкриття фестивалю відбулося 1 серпня в парку Шевченка на центральній алеї, де він буде працювати до 4 серпня включно.

Жванецький нагадав присутнім, що в Одесі - особлива земля, яка «породжує» творчих людей і тут дуже легко і приємно писати.

«Хто народився на цый землі, той або художник, або письменник, тому що навколо ця мова, це мислення. Ви можете підійти до будь-якого перехожого і щось запитати. Це все дивно для незнайомих. Для мене це все звичайно. Але все одно, як приємно коли дізнаються про твій приїзд до Одеси і звуть тебе на книжковий ярмарок», - повідомив Жванецький.

На фестиваль приїхали спеціальні гості з Італії: Сара Мазетті - ілюстратор, автор дитячих книг-коміксів. Лауреат Міжнародної премії 2019 року в області ілюстрації і Андреа Пау - популярний італійський сценарист, письменник, творець коміксів. Вони проводять серію лекцій і майстер-класів для дітей.

На фестивалі широке розмаїття сучасних, дитячих, наукових і класичних книг від багатьох видавництв. Проводяться лекції та майстер-класи для дітей з малювання та літератури. Театралізовану виставу показали актори театру музкомедії. Багато книг продається дешевше навіть, ніж інтернет-магазинах.

Джерело: CULTUREMETER

Соціальні мережі
bottom of page