В Одесі стартував книжковий ярмарок "Зелена хвиля"


Зелена хвиля Одеса книжковий ярмарок

Одеського класика Михайла Жванецького традиційно запросили відкрити щорічний книжковий фестиваль «Зелена хвиля». Відкриття фестивалю відбулося 1 серпня в парку Шевченка на центральній алеї, де він буде працювати до 4 серпня включно.

Жванецький нагадав присутнім, що в Одесі - особлива земля, яка «породжує» творчих людей і тут дуже легко і приємно писати.

«Хто народився на цый землі, той або художник, або письменник, тому що навколо ця мова, це мислення. Ви можете підійти до будь-якого перехожого і щось запитати. Це все дивно для незнайомих. Для мене це все звичайно. Але все одно, як приємно коли дізнаються про твій приїзд до Одеси і звуть тебе на книжковий ярмарок», - повідомив Жванецький.

На фестиваль приїхали спеціальні гості з Італії: Сара Мазетті - ілюстратор, автор дитячих книг-коміксів. Лауреат Міжнародної премії 2019 року в області ілюстрації і Андреа Пау - популярний італійський сценарист, письменник, творець коміксів. Вони проводять серію лекцій і майстер-класів для дітей.

На фестивалі широке розмаїття сучасних, дитячих, наукових і класичних книг від багатьох видавництв. Проводяться лекції та майстер-класи для дітей з малювання та літератури. Театралізовану виставу показали актори театру музкомедії. Багато книг продається дешевше навіть, ніж інтернет-магазинах.

Джерело: CULTUREMETER

Читайте також: На Львівському книжковому ярмарку представлять понад 2000 новинок

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.