Віденський книжковий ярмарок: Україна відкрила національний стенд


6 листопада відбулося урочисте відкриття українського національного стенда на Віденському книжковому ярмарку – Buch Wien 2019. Про це повідомляє Посольство України в Республіці Австрія на своїй Facebook-сторінці.

Оформив стенд дизайнер Олексій Сорокін, який в роботі надихався творчим доробком українського художника та графіка Георгія Нарбута. На стенді золотою в’яззю виведені рядки Тараса Шевченка: «Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь».

Організувало національний стенд, як і 2018-го, українське посольство в Австрії. Також посол Олександр Щерба відкрив презентаційний майданчик Donau Lounge.

Цього року Україна стала фокусною країною ярмарку. На стенді (А21) представлені 5 українських видавництв.

У межах виставки на українському стенді проходять презентації і читання відомих українських письменників, серед яких: Юрій Андрухович, Андрій Курков, Таня Малярчук, Олексій Чупа.

Віденський ярмарок відкрив президент Австрії Александер Ван дер Беллен.

Як розповіла в ексклюзивному коментарі "Читомо" начальниця відділу комунікацій Українського інституту книги Юлія Лактіонова, яка бере участь у ярмарку, серед публіки виставки – переважно, школярі та дорослі, що цікавляться книжками для своєї домашньої бібліотеки.

«За ці кілька днів я не зустріла жодного видавця чи літагента, який би поцікавився купівлею прав або станом українського книговидання як галузі. Професійна аудиторія тут, на жаль, відсутня. Принаймні, у ці дні», – зазначила вона.

На її думку, у порівнянні із Франкфуртським книковим ярмарком, Віденська виставка – досить жива, проте все ж більш локальна.

«Її можна назвати яскравою культурною подією, майданчиком для представлення, але не місцем, де продаються і купуються права», – наголосила Юлія.

Джерело: "Читомо"

Читайте також: УКФ презентував конкурсні програми на 2020 рік

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.