top of page

У Києві відбудеться шостий Конгрес «Література в Дії» (програма)


Шостий Конгрес «Література в Дії», який відбуватиметься у Києві 22-23 лютого, оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба конгресу.

Організатори зазначають, що під час підготовки програми Конгресу «Література в Дії» 2020 уважно враховували побажання минулорічних учасників. «Цьогоріч знайомимось із новими інструментами та можливостями, не розпорошуємося – усе глибше занурюємось в окремі теми, лишаємо час на неформальне спілкування, працюємо разом», – говориться у повідомленні.

Учасники говоритимуть про нові можливості для літературного сектору, працюватимуть з процесами організацій та ініціатив, досліджуватимуть стратегування діяльності та розвиток аудиторії, а також інструменти та практики, що допоможуть ефективніше організувати роботу культурних менеджерів у сучасному світі.

Програма VI Конгресу «Література в Дії»

22 лютого, субота

09:00 – 10:00 Реєстрація учасників та учасниць

10:00 – 10:50 «Можливості співпраці та стратегічні плани Міністерства культури, молоді та спорту України на 2020 рік». Спікери: Ірина Подоляк, заступниця Міністра культури, молоді та спорту України; Антон Мартинов, екс-видавець, позаштатний радник Міністра КМП України.

11:00 – 11:50 «Український культурний фонд та Креативна Європа: можливості для видавничого сектору України». Спікерки: Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду; Ксенія Калина, Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

12:00 – 13:00 «Програми House of Europe у 2020: презентація та Q&A». Спікери: Крістіан Дімер, керівник програми House of Europe; Катерина Алимова, програмна менеджерка. Навчальні поїздки, резиденції та грантова програма перекладів.

13:00 – 14:00 Перерва на обід

14:00 – 19:00 Освітній блок від «Іншої освіти» | «Як культурним менеджерам та менеджеркам працювати у сучасному світі, повному викликів та невизначеності?». Спікерки: Альона Каравай, голова правління «Іншої Освіти»; Ольга Дятел, тренерка, фасилітаторка, координаторка проєктів в «Іншій Освіті».

14:00 – 15:30 Back to routes. Хто такий культурний менеджер та який спектр його завдань? Компетенції менеджерів культури.

16:00 – 17:10 Розвиток аудиторії – Mission (im)possible? Інструменти та шляхи розвитку аудиторії.

17:30 – 19:00 В якому світі ми творимо культурні проєкти? Світ VUCA та як він впливає на менеджмент проєктів? Як створювати стратегію у світі, повному змін?

23 лютого, неділя

10:00 – 10:50 Активність Human2Human

11:00 – 11:50 IN ACTION: методологія роботи з проблемами сектору (LIA, TIA). Problem analysis: Опрацювання зібраних під час реєстрації питань. Категоризація, пріоритизація проблемних зон сектору. Фасилітаторка: Поліна Городиська, голова ГО «Український літературний центр», кураторка Конгресу «Література в Дії».

12:00 – 13:00 Solution development: Розробка і презентація варіантів рішення за обраними категоріями.

13:00 – 14:00 Перерва на обід

14:00 – 14:50 «Комунікуй або помри: внутрішня і зовнішня комунікація події». Спікерки: Софія Челяк, програмна директорка Львівського міжнародного «Форуму видавців»; Марія Кравченко, керівниця пресслужби ГО «Форум видавців», менеджерка з комунікацій Lviv Media Forum.

Блок 1: Комунікація всередині: покрокова інструкція з організації події. Як не облажатися з організацією події або що робити, якщо все ідеально продумали але таки йде шкереберть.

Блок 2: Комунікація ззовні: як розказати про подію аби про неї знали усі. Як працювати зі ЗМІ, як працювати зі своєю аудиторію аби зацікавити її, як креативно донести інформацію про свою подію.

15:00 – 18:00 Практична робота «Процеси у різних організаціях та заходах». Спікерка: Наталія Заверуха, CEO Агенції з опису та оптимізації бізнес процесів Manageable, manageable.com.ua

Реєстрація на Конгрес почнеться 22 лютого (субота) о 09:00. Місце проведення Конгресу: Goethe-Institut в Україні (Київ, вул. Волоська, 12/4, актова зала, 4 поверх). Організаційний внесок за участь у Конгресі складатиме 300 грн.

Організатори події: ГО «Український Літературний Центр». Партнери Конгресу: Goethe-Institut в Україні, Український Культурний Фонд, Міністерство культури, молоді та спорту України, House of Europe, Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, Агенція з опису та оптимізації бізнес-процесів Manageable, Організація «Інша освіта», Ініціативна група «Перекладачі в дії», ГО «Форум видавців», Культурно-видавничий проєкт «Читомо» та інші.

Раніше повідомлялося, що шостий Конгрес «Література в Дії» розпочав попередню реєстрацію учасників.

Джерело: "Читомо"

Соціальні мережі
bottom of page