Розпочався прийом заявок на конкурс «Найкращий книжковий дизайн-2020»


конкурс видавництво книжковий дизайн

Конкурс «Найкращий книжковий дизайн» розпочав прийом заявок.

До участі в конкурсі українські видавництва можуть подавати книжки, які були надруковані в період з травня 2019 року по квітень 2020 року, і не були заявлені до конкурсу раніше та створені українськими дизайнерами / ілюстраторами. Участь у конкурсі безкоштовна.

Номінації, в яких буде обрано переможців: – книги для читання (книжки, у яких домінує текстова частина; поезія, проза, фікшн, нон-фікшн); – візуальна книга (видання, у яких домінує візуальна частина; видання про мистецтво, альбоми, фотокниги, каталоги, книжки зі значною кількістю зображень, графічні романи тощо); – дитяча книга (дитяча й підліткова книжка різних жанрів і видів, дитячі графічні романи); – утилітарна (книга переважно прикладного характеру, нон-фікшн, науково-популярна книга, наукова, навчальна література, путівники, кулінарна книга тощо); – експеримент (самвидав, фотокниги, артбуки і лімітовані видання, зіни, графічні романи тощо).

Подати заявку для участі можна до 4 травня за посиланням.

Засідання журі конкурсу відбудеться 18 травня. Оголошення результатів конкурсу – 20 травня під час відкриття Міжнародного фестивалю Х Книжковий Арсенал.

З колекцією переможців можна буде ознайомитися на спеціальному стенді у секції «Арт-книга» Х Книжкового Арсеналу, де з 20-го по 24-те травня відбудеться читацьке голосування за книжку з найкращим дизайном 2020.

Конкурс відбувається вп’яте, його було започатковано у 2016 році Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» в співпраці з Goethe-Institut в Україні за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку та фонду «Buchkunst».

Переможці конкурсу представляють український книжковий дизайн у міжнародному змаганні, яке організовує німецький фонд Buchkunst; також книжки-переможці експонуються на міжнародних книжкових ярмарках у Лейпцигу і Франкфурті.

Джерело: "Літакцент"

Читайте також: X Книжковий Арсенал завершив прийом заявок

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.