top of page

COVID-19 і далі примушує книговидавців змінювати свої плани


У зв’язку з поширенням коронавірусу світом, чимало провідних книговидавців змушені відтермінувати реалізацію власних проєктів або й взагалі відмовитися від запланованих заходів. Власне, організатор головної книжкової виставки США «BookExpo», яку спершу перенесли на 22–26 липня, повідомив, що цього року ярмарок не відбудеться.

«Пандемія продовжується, вірус поширюється територією США. Уже зараз ми помітили, які загрози нависли над книжковою індустрією країни. Тож маємо розуміння, що не зможемо провести заходи виставки, заплановані на цей рік», – повідомляє директор «BookExpo» Дженніфер Мартін.

«BookExpo» – одна з найбільших книжкових виставок у Північній Америці. Вона щороку об’єднує понад 8 тисяч авторів, видавців, продавців книжок, представників національних книжкових мереж, бібліотекарів, літературних агентів та інших дотичних до видавничої справи фахівців.

Принагідно зауважимо, що через епідемію COVID-19 скасовано цьогорічні книжкові ярмарки у Лондоні, Парижі, Болоньї, Лейпцигу, Мадриді, Празі.

Туринську виставку наразі відтермінували на невизначений термін. Так само «Мистецький Арсенал» був змушений перенести Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» на пізніші дати.

Джерело: «Читомо»

Соціальні мережі
bottom of page