top of page

Світові селебретіс подякують невтомним медикам у книзі


У Великій Британії готується до друку книжка про медиків «100 історій, щоб сказати вам дякую». До неї увійдуть листи таких зірок, як: Пол Маккартні, Емілія Кларк, Стівен Фрай, Емма Томпсон та багатьох інших.

Книга, присвячена роботі Національної служба охорони здоров’я Великої Британії, побачить світ на початку липня. Це збірка листів із вдячністю на адресу лікарів від найвідоміших людей країни – акторів, телеведучих, спортсменів, письменників, журналістів. Її повна назва – Dear NHS: 100 Stories to Say Thank You («Дорога Національна служба охорони здоров’я: 100 історій, щоб сказати вам дякую»).

Ідея такого особливого видання належить Адаму Кею – лікарю, який став письменником і стендап-коміком. Його дебютна книжка «Буде боляче» (вона, до речі, перекладена українською мовою) очолювала хіт-паради бестселерів не лише у Великій Британії, а й інших державах світу.Адам вирішив упорядкувати збірку вдячних листів до медиків і звернувся до відомих співвітчизників. Лише упродовж тижня йому вдалося зібрати сотню таких відгуків-історій.

Серед тих, хто одразу ж пристав на пропозицію, – музикант Пол Маккартні, акторка Емілія Кларк, письменники Лі Чайлд, Жаклін Вілсон, Е.Л. Джеймс та Джиллі Купер, актор, літератор та телеведучий Стівен Фрай, британський комедійний актор, сценарист і письменник Майкл Пейлін, театральна та кіноакторка Емма Томпсон, актор і комік Пітер Кей, телеведучі Грем Нортон та Емілі Мейтліс, актриса й фотомодель Джоанна Ламлі, футболіст Пітер Крауч, паралімпійська спортсменка Танні Грей-Томпсон.

Кожен із них написав особисту історію про те, як співробітники Національної служби охорони здоров’я змінили їхнє життя. Усі кошти, отримані за продаж книжки, будуть спрямовані на благодійність.

«Кожен із нас зобов’язаний Національній службі охорони здоров’я. Вона наше найбільше досягнення як нації, – наголошує Адам Кей. – Оскільки цей проєкт був задуманий ледь тиждень тому, мене здивувала кількість людей, які поділилися своїми дивовижними спогадами. Сподіваюся, що завдяки книжці та зібраним грошам нам вдасться хоча б частково подякувати героям, які щодня ставлять наші життя понад власні». Джерело: «ЛітАкцент»

Соціальні мережі
bottom of page