European Design Awards здобули українці!


30 квітня один із головних щорічних європейських конкурсів у галузі комунікаційного дизайну European Design Awards оголосив переможців. Уперше за останні дев’ять років високу нагороду вибороли дизайнери-українці.

Зокрема, золотої відзнаки в номінації «Книга і видавнича ілюстрація» удостоєна творча майстерня «Аґрафка» за оформлення поетичної книжки Мар’яни Савки «Оптика Бога».

Зауважимо, що пройти відбір конкурсу є справжнім викликом для митців. До складу журі European Design Awards входять 11 представників провідних європейських медіа з комунікаційного дизайну. Згідно з вимогами, вони оцінюють роботи за трьома критеріями: якість дизайну, креативність і відповідність твору меті його створення. При оцінці дизайну беруться до уваги всі елементи проєкту: ілюстрації, типографіка, макет, якість поліграфії і те, як загалом усі ці елементи співіснують й наскільки вони працюють для загальної ідеї та концепції.

За тринадцятирічну історію конкурсу ED-Awards дизайнери з України отримували золото двічі – в 2009 та 2011 роках. В обох попередніх випадках тріумфувала студія Юрка Гуцуляка.

Конкурс European Design Awards – одна з головних щорічних європейських подій у галузі комунікаційного дизайну. Церемонію нагородження та фестиваль дизайну проводять у різних європейських містах. У 2020 році захід мав відбутися в іспанській Валенсії, проте через пандемію його скасували, обмежившись оголошенням переможців на офіційній сторінці ED-Awards.

Джерело: «ЛітАкцент»

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.