top of page

«Книжковий Арсенал» відклали до наступного року


У зв’язку з пандемією COVID-19, ухвалено рішення про перенесення Х Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» рівно на рік. Попередньо захід відбудеться 26–30 травня 2021-го.

Водночас організатори повідомляють, що цьогоріч із 19 травня по 10 червня проходитиме дистанційна професійна програма «Книжкового Арсеналу», спрямована на посилення експортних можливостей українських видавців і залучення іноземних літературних агентів до перекладу українських книжок.

Власне, передбачені зустрічі й воркшопи із закордонними експертами книжкової справи та українськими видавцями, серія лекцій англійською мовою про українську літературу, український книжковий ринок, грантові програми для перекладів іноземними мовами українських книжок, заплановано низку переговорів українських і закордонних видавців.

Також цього року відбудеться конкурс на найкращий книжковий дизайн та підлітковий конкурс «Антитвір».

Нагадаємо, що раніше Мистецький арсенал повідомляв про перенесення фестивалю на пізніші дати цього року (зокрема на серпень).

«Ми відповідально ставимося до всіх своїх зобов’язань перед партнерами, учасниками, гостями та відвідувачами «Книжкового Арсеналу». Наша команда вклала багато часу і зусиль в аналіз усіх ризиків найближчих місяців, і наразі чітко зрозуміло, що в умовах непевності, в яких опинився світ через пандемію, проведення масштабної міжнародної події цього року надто ризиковане. Тим більше, подія, яка залучає десятки тисяч гостей, відвідувачів та передбачає активне спілкування. Тож ми ухвалили вкрай непросте, але, на нашу думку, найбільш адекватне обставинам рішення – перенести фестиваль на наступний рік», – заявила директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Джерело: «Читомо»

Соціальні мережі
bottom of page