Лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе нагородять 21 травня в телеефірі


21 травня о 19:15 в ефірі суспільного телеканалу UA:КУЛЬТУРА відбудеться церемонія нагородження лауреата Премії імені Георгія Ґонґадзе 2020 року. Трансляція заходу проходитиме також на YouTube-каналі UA:КУЛЬТУРА, Фейсбук-сторінках Премії ім. Ґонґадзе та Українського ПЕН.

Оголошення лауреата традиційно відбувається у день народження журналіста Георгія Ґонґадзе – 21 травня. Цього року церемонія нагородження вперше відбудеться в телеформаті. Ведучими події стануть Юрій Макаров та Ольга Сніцарчук.

До фінального відбору в 2020 році увійшли: засновник «Телебачення Торонто» Роман Вінтонів, публіцист, телеведучий Павло Казарін та засновник проєкту Ukrainer Богдан Логвиненко.

Довгий список номінантів налічував загалом 22 українських журналістів. Серед критеріїв для висунення кандидатів: інноваційність, значний внесок у розвиток жанру чи журналістського середовища, незалежність та відданість принципам професії.

Премія імені Георгія Ґонґадзе – нагорода для незалежних медійників, заснована в 2019 році Українським ПЕН у партнерстві з powered KMBS Alumni platform та виданням «Українська правда». Першим переможцем став головний редактор інтернет-видання «Історична правда» та однойменного тележурналу на каналі «Еспресо», а також засновник Музею-архіву преси Вахтанґ Кіпіані.

Сума винагороди для лауреата становить 100 тисяч гривень.

Джерело: «ЛітАкцент»

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.