Про президентство в Америці: Білл Клінтон і Джеймс Паттерсон почали роботу над новою книжкою


Творчий тандем колишнього президента США Білла Клінтона й письменника Джеймса Паттерсона дав результат у вигляді одного з найгучніших бестселерів на американському книжковому ринку – «Зникнення президента». З огляду на це автори почали другий спільний літературний проєкт під робочою назвою «Дочка президента» (The President’s Daughter).

Відомо, що нова книга не є продовженням попереднього роману. Це окрема історія, проте вона розгортається, звичайно ж, в оточенні глави держави. Світова прем’єра трилера запланована на червень 2021 року.

Головний герой твору – колишній президент, якого не переобрали на другий термін через невдалу військову операцію. Після закінчення каденції він із рідними мешкає в сільській місцевості в Нью-Гемпширі, намагаючись не привертати зайвої уваги. Коли герой довідується, що його доньці загрожує небезпека, приходить усвідомлення: усі зв’язки, вплив, гроші й друзі не можуть допомогти. Зате стає в нагоді досвід служби у морській піхоті США.

«Співпраця з президентом Клінтоном була найважливішою подією у моїй кар’єрі, і я радий, що маю можливість знову з ним писати. Особливе задоволення мені приносить схвальна реакція на нашу першу книжку. Сподіваюся, що читачі не будуть розчаровані й «Дочкою президента», – зізнався Джеймс Паттерсон.

Джерело: «ТекстОver»

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.