top of page

Екранізацію повісті Франка «Захар Беркут» покажуть у США та Канаді


Фільм Ахтема Сеітаблаєва за мотивами Франкового «Захара Беркута» демонструватимуть у кінотеатрах США та Канади.

«Українське кіно дуже рідко з’являється на екранах американських та канадських глядачів. І ми пишаємося, що можемо познайомити Північну Америку з нашими фільмами», – зауважив Євген Драчов, менеджер із міжнародних продажів FILM.UA Distribution.

Також у компанії зазначили, що раніше права на історичний екшен «Захар Беркут» вже були продані в Іспанію, Німеччину, Андорру, Туреччину, країни Близького Сходу та Балтії.

«Захар Беркут» – повнометражний художній фільм української студії Kinorob, знятий за мотивами однойменної повісті Івана Франка. У синопсисі стрічки зазначається: «1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців – брати Беркути – потайки прокрадаються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпрошки, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців на чолі з Захаром Беркутом має свій план, щоб назавжди зупинити ворога».

Режисер стрічки – Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер – Джон Вінн, оператор – Юрій Король. У ролях: Алекс МакНіколл, Роберт Патрік, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко та інші.

Принагідно додамо, що офіційним саундтреком до кіноісторії «Захар Беркут» стала нова пісня «Перевал» гурту «Океан Ельзи».

Джерело: «Читомо»

Соціальні мережі
bottom of page