Цьогорічний фестиваль «Місяць авторських читань» відбудеться онлайн


З огляду на реалії сьогодення «Місяць авторських читань у Львові» (МАЧ-2020) змінює формат. Найбільший транскордонний фестиваль Центральної та Східної Європи йде в онлайн, де триватиме з 1 до 31 липня.

«Почесною гостею МАЧ-2020 буде Угорщина, а в домашній лінії цього разу ми презентуємо чеських, польських та українських авторів і авторок. Проєкт відбудеться за підтримки Українського культурного фонду, – зазначається на офіційній сторінці заходу в фейсбуці. – Ми розуміємо: хтось із вас зараз видихнув із розчаруванням. Нам теж був надзвичайно важливий персональний контакт, обійми при зустрічах, знайомства за кулісами і розмови в кулуарах. Ми шукаємо нові способи залучити вас ближче до фестивальної тусівки навіть в умовах онлайну».

Утім організатори зауважують, що МАЧ готувався до онлайн-діяльності давно – протягом останніх двох років транслювалися наживо усі події цього мистецького проєкту, і, що прикметно, кількість переглядів фестивальних відео у десятки разів перевищувала кількість реально присутньої публіки. Для багатьох це була унікальна нагода долучитися до концептуальної і нішевої події, не виходячи з дому й не їдучи до Львова на весь липень.

За перебігом прийдешнього фесту можна буде слідкувати тут.

Нещодавні публікації
Соціальні мережі

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.