top of page

«Книжковий Арсенал» оголосив результати підліткового літературного конкурсу «Антитвір-2020»


Цього року на участь у конкурсі була подана рекордна кількість робіт – 110 учасників та учасниць зі всієї України міркували над темою «Все буде добре. Чи ні?». Твори приймали без будь-яких обмежень у жанрі та об’ємі тексту: фантастичні оповідання й реалістичні щоденники, есе, вірші, п’єси та критичні огляди книжок на тему епідемій.

«Цьогорічний «Антитвір» став для нас справжньою несподіванкою. Не тільки завдяки найбільшій за три роки кількості учасників та учасниць, а й через надзвичайно високу якість робіт. Часом ми навіть сумнівалися, чи дійсно автор підліток – настільки зрілими були деякі твори. Зрештою я отримала величезну насолоду від читання!», – зазначила керівниця відділу освітніх програм Мистецького арсеналу Світлана Цуркан.

Зокрема, перемогу в конкурсі «Антитвір-2020» здобули: 1 місце – Чащіна Марія «Lacrima dell’anima»; 2 місце – Вельшинська Вікторія «ТІ, ЩО НЕ ІСНУЮТЬ»; 3 місце – Ладиченко Олександра «Квіткова хірургія»; 4 місце – Строкач Дар’я «Епідемія дерев»; 5 місце – Щуліпенко Катерина «Коли розквітне душа».

За найбільш песимістично-оптимістичні твори спеціальні відзнаки отримали Кошуков Северин «Наодинці з совою» та Челакова Орися «Я зникла з надією, що все буде добре…».

Літературний турнір для учнів 8–11 класів «Антитвір» відбувається в межах Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» із 2018 року. Конкурс спрямований на розвиток критичного висловлювання й креативного підходу до письма у підлітків. Тема конкурсу щороку співзвучна з фокус-темою фестивалю.

Джерело: «Читомо»

Соціальні мережі
bottom of page