top of page

Літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM відбудеться онлайн


Четвертий літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM пройде 2–4 жовтня в онлайн-форматі. За подіями можна буде слідкувати на YouTube-каналі та сторінці фестивалю у Facebook.

TRANSLATORIUM стане онлайн-майданчиком для спільної дискусії про форму, яка тримає, яка окреслює, яка допомагає зрозуміти, яка додає смислів, яка тягнеться до простоти, бувши складною. Принаймні у цьому запевняють куратори заходу.

«У 2020 році усе точно буде інакше, але ми з командою працюємо над тим, щоби максимально зберегти атмосферу TRANSLATORIUM для тих, хто вже не вперше відвідує фестиваль. А для тих, хто ніяк не міг потрапити в Хмельницький, цей формат відкриє нові можливості, адже подія виходить за межі міста чи навіть країни. Тепер можна запросто відвідати фестиваль у будь-якій точці світу. Цей рік – великий виклик і водночас можливість переосмислення та відкриття нового», – зазначила співорганізаторка літературно-перекладацького дійства Таня Родіонова.

Однією з ключових подій фестивалю стане вистава «Дім» за п’єсою британської авторки Ніколи МакКартні, яку переклали під час Перекладацької резиденції TRANSLATORIUM минулої весни. Онлайн-прем’єра вистави відбудеться 3 жовтня у Київському академічному театрі драми і комедії за підтримки Українського культурного фонду.

У фестивалі візьмуть участь українські й закордонні письменники та перекладачі. У програмі – освітні лекції, воркшопи, професійні дискусії і музично-літературні проєкти.

Імена учасників та повну програму заходу організатори оголосять згодом.

Соціальні мережі
bottom of page