top of page

Кінострічка «Гуцулка Ксеня», знята за мотивами твору Ярослава Барнича, приглянулася американцям


Створений за підтримки Держкіно фільм Олени Дем’яненко «Гуцулка Ксеня» дістався північноамериканської глядацької аудиторії. Тамтешнім дистриб’ютором фільму виступив Dreamscape Media. Стрічка доступна також на ресурсах VIMEO й HOOPLA. До речі, на останньому з них «Гуцулка Ксеня» у липні стала фільмом місяця.

Стрічку «Гуцулка Ксеня» знято за сюжетом однойменного твору основоположника модерної української оперети Ярослава Барнича, творчість якого тривалий час у нашій державі була заборонена.

За словами режисерки фільму Олени Дем’яненко, це не етнографічний фільм, а модернова мелодрама в стилі українського танго. «Це іронічний мелодраматичний мюзикл, орієнтований на найширшу глядацьку аудиторію», – запевнює вона.

Зазначений кінопроєкт став одним із переможців ІХ конкурсного відбору Держкіно. Головні ролі у стрічці виконали: Варвара Лущик (Україна), Максим Лозинський (США), Олів’є Бонжур (Бельгія), Ігор Цішкевич (США), Олег Стефан (Україна), Катерина Молчанова (Україна), співачка і акторка Соломія Мельник (Dakh Daughters).

Джерело: «Українська літературна газета»

Соціальні мережі
bottom of page