top of page

З’явився тизер анімаційної фільму за мотивами українського коміксу «КіберКрай»


У мережу викладено тизер короткометражного анімаційного проєкту за мотивами українського кіберпанк-коміксу «Кібер Край». Екранізація коміксу стане спільним проєктом Good Morning Films та видавництва The Will Production. Режисером виступить український художник-мультиплікатор Адріан Сахалтуєв.

Комікс «КіберКрай» вийде восени 2020 року. Його дія відбуватиметься в альтернативному всесвіті. Творці так описують свій задум: «Україна 80-х переживає пік технологічної революції. Роботизація просочується в усі сфери суспільства і навіть музику, проте не всі люди готові прийняти нові реалії. Головний герой потрапляє у вир подій навколо обрання нового гетьмана – надпотужної Електронно-Обчислювальної Машини «Оріон-1».

«КіберКрай» – це продовження історії, закладеної у серії коміксів «Воля». Серед його авторів: художник Євгеній Тончилов, колористи Назар Понік, Катерина Мартинюк та В’ячеслав Бугайов, а також сценаристи Денис Фадєєв, Олександр Филипович, В’ячеслав Бугайов. Діалогами та редагуванням займалася Ольга Вознюк.

Джерело: «Читомо»

Соціальні мережі
bottom of page