top of page

Лідер гурту «Фіолет» видав книгу про закулісся українського шоубізнесу


Побачив світ роман «Рок-н-рол», написаний лідером гурту «Фіолет» Сергієм Мартинюком. Книга розповідає про закулісся української музичної сцени.

У творі автор намагається пролити світло на те, що ж насправді відбувається по той бік сцени та як народжується музика і рок-н-рольні герої.

«Той, хто ніколи не грав у рок-гурті, навряд чи зрозуміє, як можна, щойно відігравши концерт, смертельно пересваритися в бусі дорогою до готелю, психанути й зірватися в нікуди з двома сотнями баксів у кишені і без чітких перспектив», – пояснює автор.

У книзі передано почуття, які хоч раз виникають у музиканта: неконтрольовані страхи перед випуском нового альбому, залежність від чужого схвалення.

Сергій «Колос» Мартинюк – лідер і вокаліст гурту «Фіолет», поет, письменник, ідейний натхненник та арт-директор фестивалю «Бандерштат» – одного з найбільших у сучасній Україні.

Сергій народився в місті Дубно на Рівненщині. Активно займався громадською діяльністю, працював головним редактором молодіжних видань у Луцьку, був їхнім постійним автором. У 2009 році заснував музичний гурт «Фіолет», на рахунку якого чотири повноцінні альбоми, активні теле- й радіоротації, понад десять всеукраїнських турів.

Соціальні мережі
bottom of page