top of page

5 книжок, щоб «прокачати» свою кар’єру


Що читати, щоб зрозуміти, якою ви хочете бачити свою кар’єру та прискорити професійний розвиток? У пропонованій нижче добірці зібрано зразки видань, що допоможуть «пролити світло» на те, якою може бути ваша кар’єра та як рухати її вперед.


Олена Рєзанова «Ніколи-небудь. Як вийти з безвиході й віднайти себе»


Авторка книжки – кар’єрна консультантка, яка й сама пройшла шлях професійної трансформації і тепер допомагає іншим зрозуміти, чого вони прагнуть.

Це книжка з величезною кількістю прикладів та історій звичайних людей, у яких ви точно зможете побачити себе. Без зайвого повчання та драми і водночас дуже практична.

Ви дізнаєтеся про прості інструменти, що допоможуть маленькими кроками прийти до життя, що насправді надихатиме.


Даніелла Лапорт «Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях»


Зміст книжки цілком відповідає назві – вона мотивує та надихає не миритися з тим, що маєте, а рухатися до того, чого прагнете.

Авторка – мотиваційна спікерка й стратегиня – розкриває джерела нашої внутрішньої енергії і пояснює, які наші риси мають стати основою для самореалізації.

Книжка допомагає зрозуміти, чому не завжди варто гнатися за горезвісним балансом і як непросто розпалити в собі вогонь, який штовхатиме нас уперед.


Карен Вікрі «Нетворкінг для інтровертів. Поради для комфортної та ефективної комунікації»


Попри те, що нетворкінг часто асоціюється з вимушеним спілкуванням, нав’язливими проханнями та незручними паузами, насправді це потужний інструмент кар’єрного розвитку. Звісно, якщо вміти його правильно використовувати.

У цій книжці є все для «прокачування» такої навички. Вона допоможе формувати та підтримувати зв’язки з іншими людьми навіть тим, у кого від слова «нетворкінг» сіпається око.


Ігор Манн «Номер 1. Як стати найкращим у тому, що робиш»


Сьогодні добре виконувати свою роботу і просто бути гарним спеціалістом недостатньо, якщо ви хочете чогось досягти. Тільки люди, які готові постійно вдосконалюватися й робити більше, зможуть будувати класну кар’єру й бути на голову вищими за інших.

Книга маркетолога Ігоря Манна – саме про це: як стати найкращим у своїй справі та не просто посереднім співробітником, а фахівцем-брендом, з яким захоче співпрацювати будь-яка компанія. Для цього автор надає покрокову інструкцію та навіть план для досягнення майбутніх перемог.


Анна Мазур, Настя Пасенко «Кар’єра без драм і трамв. Розвиток за власними правилами»


Авторки написали цю книжку як відповідь на перенасичення інформаційного простору стереотипними уявленнями про кар’єру та «правильними» вказівками, як її будувати. Бо насправді в тому, як будувати кар’єру, немає ані правильних відповідей, ані готових рецептів. Тому вони не вчать, як треба, а натомість розповідають, як можна – шукати себе, будувати кар’єру та рухати її вперед.

У книжці наведені способи, як розібратися в собі, інструменти для кар’єрного розвитку, поради, що дозволять почуватися щасливішими в роботі, а також історії неймовірних людей, які своїм прикладом доводять, що наша кар’єра – у наших руках.
Джерело: «Yakaboo»


Comments


Соціальні мережі
bottom of page