top of page

«69 невдалих побачень»: в Україні видали книгу про Tinder-знайомства


Побачила світ книжка «69 невдалих побачень», яка розповідає про способи знайомства в епоху інтернету і смартфонів. Автор книжки Андрій Мероник – український бізнесмен та дослідник, учасник освітньої програми «Школа майбутнього».


На думку Андрія, звичні всім знайомства на вулиці, у кафе або парках вже давно пішли у забуття, а на зміну їм прийшли застосунки для знайомств.


Власне, «69 невдалих побачень» є своєрідним довідником на тему Tinder-знайомств, що проливає світло на поведінку чоловіків під час спілкування в інтернеті. Книжка дає відповіді на одвічні й злободенні запитання, які часто постають у дівчат: чому хлопці пишуть, але не запрошують на побачення; на якому побаченні можна цілуватися; як вийти з френдзони; як спілкуватися з пікаперами; як приймати подарунки так, щоб вам хотіли їх дарувати, і багато інших.


Застосунки на кшталт «Tinder» Андрій Мероник називає «кльовим, швидким і сучасним» способом знайомства. Книжку «69 невдалих побачень» він написав не лише, щоб поділитися власними історіями й факапами, а ще й для того, щоб дівчата краще зрозуміли логіку й поведінку чоловіків.


Популярність книжка отримала задовго до того, як вийшла друком. Певно, це сталося завдяки мережі «Instagram», на сторінках якої автор продовжує ділитися власними історіями з побачень, шукаючи свою половинку.Comments


Соціальні мережі
bottom of page