top of page

«FrankoPrize-2022»: стартував прийом наукових робіт


Міжнародний фонд Івана Франка розпочав приймати наукові роботи й супровідні документи на участь у конкурсі на здобуття однойменної премії у 2022 році.


Наукові роботи повинні мати міжнародне значення, належати до соціально-гуманітарних дисциплін і ґрунтуватися на засадах наукового осмислення історичних або сучасних процесів у культурі, політиці та суспільному житті України.


Комітет премії прийматиме наукові роботи до 1 березня 2022 року.


До участі в конкурсі запрошують дослідників, монографії яких були опубліковані у 2019–2021 роках та мають ISBN.


Обов’язковою умовою для участі є заповнення електронної форми, а три друковані примірники монографії з автографом автора варто надіслати на поштову адресу комітету премії (01054, м. Київ, вул. Володимирська, 48А, офіс 15).


Рекомендувати наукову роботу на здобуття нагороди може або академічна установа, заклад вищої освіти України та країн світу, з якими Україна має дипломатичні відносини, або лауреати премії попередніх років.


Дослідження мають відповідати позиції Івана Франка, яку він висловив за життя: «Ця праця наскрізь критична, діло холодного розуму, натхнена великою ідеєю одноцільності і своєрідності…».


Детальніше з умовами участі у конкурсі на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка можна ознайомитися тут.


«FrankoPrize» присуджують щорічно з 2016 року. Лауреат премії отримує грошову винагороду та золотий знак. Урочиста церемонія нагородження переможця відбувається щороку 27 серпня – у день народження Івана Франка.


Джерело: «Буквоїд»

Commentaires


Соціальні мережі
bottom of page