top of page

«Marvel» випустить комікси за книгами автора «Гри престолів»


Компанія «Marvеl» анонсувала випуск серії коміксів за мотивами книжкової антології «Дикі карти» Джорджа Р. Р. Мартіна – автора циклу «Пісня льоду й полум'я», що ліг в основу серіалу «Гра престолів».


Над проєктом працюватиме команда професіоналів у царині коміксів. Серед них: письменник Пол Корнелл («Доктор Хто», «Фантастична четвірка», «Чорна вдова», «Росомаха») та художник Майк Готорн («Дедпул», «Істерія»).


Оригінальну серію протягом 30 років створювали понад 40 письменників. Вона розповідає про альтернативний світ, у якому поширюється інопланетний вірус, що вражає людей та змінює їхню ДНК. На всіх це діє по-різному: на когось майже не впливає, когось вбиває або нівечить, а декого наділяє надздібностями.


Пол Корнелл, який працюватиме над коміксами, називає «Дикі карти» унікальним поглядом на супергероїв. Він пишається можливістю перенести цих книжкових персонажів у всесвіт «Marvel», де вони точно знайдуть своє місце.


«Мої шанувальники знають, що світ «Диких карт» посідає особливе місце в моєму серці, тому я маю за честь оголосити, що титан індустрії «Marvel» створюватиме цю розповідь у вигляді коміксу», – прокоментував Джордж Мартін.


Перший комікс «Wilds Cards: The Drawing of Cards» буде заснований на першій книзі серії та вийде вже 1 червня.


Джерело: «24 канал»

Comments


Соціальні мережі
bottom of page