top of page

PEN Ukraine запрошує на перше поетичне онлайн-читання «Часи змін»


Український ПЕН започатковує серію поетичних онлайн-вечорів. Розпочинається цикл таких «зустрічей» сьогодні, 18 листопада, о 19:00 на Facebook-сторінці PEN Ukraine. Перші онлайн-читання мають назву «Часи змін».


«Усі ми вже знаємо, що онлайн-події не можуть замінити настрій та атмосферу літературних заходів, – кажуть у PEN Ukraine. – Але жоден карантин не зможе нас позбавити потреби в поезії, яка здатна змінювати, структурувати і наповнювати простір, навіть віртуальний. Водночас – онлайн-формат дозволяє нам запросити до участі авторів, які живуть нині у різних країнах і навіть на різних континентах».


Сьогодні під час заходу свої вірші читатимуть Остап Сливинський, Ірина Шувалова, Юлія Мусаковська, Галина Крук, Олена Галета, Василь Махно, Оксана Куценко, Ірина Вікирчак, Гаська Шиян та Олег Коцарев.


«Цього вечора ми спробуємо запропонувати слухачам наші поетичні рефлексії про те, що нас змінює чи змінило останнім часом, – розповідає про концепцію перших онлайн-читань ПЕН поетка і культурна менеджерка Ірина Вікирчак. – Для когось це буде пандемічний досвід і локдаун, ще для когось – зміна сезонів, війна чи раптові несподівані щасливі/нещасливі випадки, або нещодавно прочитана книжка. У той час, коли всі довкола говорять про те, через які зміни проходить світ сьогодні і як він виглядатиме "“після”, наші приватні мікродосвіди і переживання залишаються не менш важливими для відповідей на “глобальні” питання, унікальними й універсальними водночас».


Долучитися до онлайн-читань можна буде тут.


コメント


Соціальні мережі
bottom of page