top of page

Видавництво

 

"Видавничий будинок "Еллада" знають на поліграфічному ринку України з 2000 року. За цей час ми випустили у світ понад кілька сотень найменувань книжкових видань, а також велику кількість поліграфічної продукції широкого асортименту. Усі видання мають пакет стандартних бібліографічних індексів, присвоєних Книжковою Палатою України. 

 

Сover_Sumy_Bright_names2-1_1
Сover_Sumy_Bright_names2-1_1

press to zoom
superobkladinka
superobkladinka

press to zoom

press to zoom
Сover_Sumy_Bright_names2-1_1
Сover_Sumy_Bright_names2-1_1

press to zoom
1/58
"Видавничий будинок "Еллада" задовольнить потреби найвибагливіших авторів.
 
Свої роботи нам довіряють знані на Сумщині та за її межами історики, краєзнавці, науковці, поети й письменники.
 
Ми запрошуємо до співпраці всіх майстрів слова.

Перевага "Видавничого будинку "Еллада" в тому, що звертаючись да нас, Ви можете замовити абсолютно всі види поліграфічних робіт. Працюємо з авторськими матеріалами на будь-якій стадії підготовки. До Ваших послуг професійна редакторська підготовка:

 

- поліпшення структури авторського матеріалу;

- літературне та стилістичне редагування;

- технічне редагування;

- коректура.

 

Дизайнери та верстальники нашого видавництва розроблять оригінальний тематичний дизайн, який буде передавати стилістику книги, візьмуть до уваги всі ваші побажання і вимоги, розрахують найоптимальніші варіанти з виготовлення видання щодо форматів, розмірів, кольорів, способу друку тощо.


Професійні перекладачі, яких ми залучаємо до роботи, за необхідності здійснюють переклад тексту іноземними мовами.

 

Ми співпрацюємо як уже з відомими авторами, так і з тими, хто ще не друкувався. У видавництві постійно йде робота над новими проєктами книжкових видань.

 

Друкарня "Видавничого будинку "Еллада" має власне сучасне обладнання, що дозволяє виготовляти продукцію високої якості. Виробництво розташоване безпосередньо в місті Суми.

 

Наш індивідуальний підхід до кожного замовлення, професійні консультації та гнучка цінова політика – Ваш найкращий результат!

bottom of page