top of page

Видавництво

 

"Видавничий будинок "Еллада" знають на поліграфічному ринку України з 2000 року. За цей час ми випустили у світ понад кілька сотень найменувань книжкових видань, а також велику кількість поліграфічної продукції широкого асортименту. Усі видання мають пакет стандартних бібліографічних індексів, присвоєних Книжковою Палатою України. 

 

"Видавничий будинок "Еллада" задовольнить потреби найвибагливіших авторів.
 
Свої роботи нам довіряють знані на Сумщині та за її межами історики, краєзнавці, науковці, поети й письменники.
 
Ми запрошуємо до співпраці всіх майстрів слова.

Перевага "Видавничого будинку "Еллада" в тому, що звертаючись да нас, Ви можете замовити абсолютно всі види поліграфічних робіт. Працюємо з авторськими матеріалами на будь-якій стадії підготовки. До Ваших послуг професійна редакторська підготовка:

 

- поліпшення структури авторського матеріалу;

- літературне та стилістичне редагування;

- технічне редагування;

- коректура.

 

Дизайнери та верстальники нашого видавництва розроблять оригінальний тематичний дизайн, який буде передавати стилістику книги, візьмуть до уваги всі ваші побажання і вимоги, розрахують найоптимальніші варіанти з виготовлення видання щодо форматів, розмірів, кольорів, способу друку тощо.


Професійні перекладачі, яких ми залучаємо до роботи, за необхідності здійснюють переклад тексту іноземними мовами.

 

Ми співпрацюємо як уже з відомими авторами, так і з тими, хто ще не друкувався. У видавництві постійно йде робота над новими проєктами книжкових видань.

 

Друкарня "Видавничого будинку "Еллада" має власне сучасне обладнання, що дозволяє виготовляти продукцію високої якості. Виробництво розташоване безпосередньо в місті Суми.

 

Наш індивідуальний підхід до кожного замовлення, професійні консультації та гнучка цінова політика – Ваш найкращий результат!

bottom of page