top of page

Друкарня

 

Друкарня "Видавничого будинку "Еллада" має сучасне обладнання, що дозволяє виготовляти продукцію високої якості. Ми робимо найрізноманітнішу поліграфію – від бланкової, ділової, рекламної до книжкової. Наявність власного високопродуктивного друкарського обладнання дозволяє нам виконувати замовлення як великого, так і малого накладу.

Наше обладнання

 

Друкарня повного циклу "Видавничого будинку "Еллада" пропонує Вам друкарські та післядрукарські послуги на сучасному обладнанні.

Технології, що використовують наші фахівці, дозволяють виконувати поліграфічні роботи різних рівнів складності. 

 

Наше виробництво устатковане машинами:

 

- HEIDELBERG PM-52-2

Інсталяція – січень 2008 року, новий; max формат паперу 370Х520 мм; швидкість друку 13000 відб./ год.; нумератор і перфоратор у режимі on-line.

 

- DOMINANT 725

Max формат паперу 485х660 мм; швидкість друку 10000 відб./год.

 

- Postpress:

установка УФ-лакування, прес для тиснення фольгою, біндер для брошурування пружиною, нумератор, перфоратор, ламінатор та ін.

Наші послуги

 

- Офсетний друк - найрозповсюдженіший вид виробництва друкованої продукції. Офсетна технологія дозволяє здійснити якісний повнокольоровий друк великого накладу буклетів, брошур та інших видів поліграфії.

 

Якість вихідних матеріалів та високий рівень автоматизації дозволяють виконати навіть найскладніші поліграфічні роботи за короткі терміни. Чим більше наклад, тим менша ціна за одиницю продукції. Для друку використовується крейдований (офсетний, газетний) папір або картон.

 

Ми виконуємо:

- Брошурування  (скобами, нитками, скріплення на пластикову пружину, термоклеєм)

- Ламінування (одностороннє, двостороннє)

- Біговка 

- Тиснення фольгою (бронзою, сріблом, золотом)

- Фальцювання 

- Безшвейне клейове скріплення блоків

- УФ-лакування.

bottom of page