Книги і зразки видань

Суми: містяни, постаті, земляки

Рік видання – 2019.

Автори – А. Кохан, А. Федорина, А. Акіменко.

Кількість сторінок – 100.

 

Ця книжка – третє видання в межах реалізації інформаційного проєкту Сумської міської ради «Я – сумчанин». У ній представлено художньо-публіцистичні розповіді про наших сучасників – мешканців обласного центру, що варті уваги та шани всієї громади.

Кращі людські якості: сміливі рішення, високий професіоналізм, тверді життєві принципи, чесність, порядність, доброзичливість, фаховість та талант героїв книги – лягли в основу кожного словесного портрета сумчан, якими по праву пишається рідне місто.

Для широкого кола читачів, що цікавляться іменами сучасників, шанують їхні творчі та професійні здобутки, внесок у розвиток краю.

Кролевецькі рушники XІХ – початку ХХ століть. Альбом-каталог

Рік видання – 2019.

Упорядник – І.В. Яніна.

Кількість сторінок – 152.

 

Видання має на меті познайомити як фахівців, так і широке коло шанувальників народного мистецтва зі збіркою кролевецького візерункового ткацтва ХІХ – поч. ХХ ст., що представлене в експозиції Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького й нараховує майже сто предметів.

Головне завдання каталогу – пожвавити інтерес до національної спадщини, навчити «прочитувати» давні символи народного мистецтва, виокремити те важливе, що зберігали, чим дорожили і пишалися наші прабатьки.

Джерела б’ють. Збірка поезій

Рік видання – 2020.

Автор – Г.М. Скляров.

Кількість сторінок – 188.

 

Поетична збірка «Джерела б’ють» – творчий дебют Григорія Склярова.

Автор закодовує у своїх віршованих рядках чарівність природи, довколишнього світу, змальовує світлі почуття, ділиться враженнями та спогадами і водночас гостро викриває вади сус­пільства, застерігає від необдуманих рішень та вчинків.

Збірка розрахована на широке коло читачів.

Фольклорні записи Бориса Грінченка із села Нижня Сироватка. Збірник матеріалів

Рік видання – 2019.

Упорядник – С.В. П’ятаченко.

Кількість сторінок – 288.

 

Збірник містить записи народних казок, легенд, переказів, прислів’їв, загадок, народних пісень, а також опис весільного обряду, що були зафіксовані письменником, педагогом, фольклористом і мовознавцем Б.Д. Грінченком у 1884–1885 рр. у селі Нижня Сироватка Сумського повіту Харківської губернії (нині Сумського району Сумської області). У додатках вміщені вірші, оповідання Б.Д. Грінченка «Без хліба», «Каторжна», «Непокірний» і матеріали, які знайомлять читачів із фольклористичною діяльністю видатного дослідника.

Для науковців, викладачів, студентів, учителів, учнів і широкого загалу читачів.

Україна-1933: Кулінарна книга. Пам´ять людська. Видання друге

Рік видання - 2018.

Автор - М.М. Бондаренко.

Кількість сторінок - 248.

 

Книга присвячена трагічній сторінці в історії українського народу - Голодомору 1932-1933 років ХХ століття. Містить свідчення очевидців у селах Буринського району Сумської області.

Видання умовно можна поділити на три частини. Графічна серія художника  89 гравюр із "кулінарними рецептами", до яких змушені були вдаватися люди, щоб вижити. Серія є домінантною у висвітленні задуму автора: зображення пензлем трагічної сторінки в історії українського народу. Спогади очевидців розширюють сприйняття графічних робіт. Архівні документи доповнюють загальну картину сумних реалій лише одного району великої України на початку 30-х років минулого століття.

1/16

Please reload

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.