top of page

Наші послуги 

 

"Видавничий будинок "Еллада" - це видавничо-поліграфічне підприємство повного циклу, яке надає комплекс послуг із дизайну, додрукарської підготовки та видавництва різних видів продукції. Окрім того, ми проводимо консультації щодо розробки і планування поліграфії для маркетингових та рекламних акцій, виборчих кампаній, PR-заходів.

Друк книг, брошур, буклетів, листівок та іншої поліграфічної продукції

"Видавничий будинок "Еллада" здійснює друк книг різноманітних форматів – від кишенькового (А6) до формату енциклопедій (А3, А4), з м’якою обкладинкою, твердою палітуркою (кольорова з глянцевою/матовою ламінацією, різні матеріали обкладинки, тиснення золотом/сріблом); різноманітне скріплення (проклейка біндером, нитками, скобами), форзаци (кольорові або без друку).

 

Також ми займаємося випуском буклетів, брошур, листівок, газет, путівників та іншої друкованої рекламно-іміджевої продукції

Дизайн, верстка, виготовлення

оригінал-макета

Дизайнери "Видавничого будинку "Еллада" розроблять оригінальні дизайн-макети різноманітної друкованої продукції будь-якої складності.

Верстальники майстерно виконають верстку авторських матеріалів книжок чи іншої поліграфії на будь-який смак. 

 

Наші фахівці виготовлять оригінал-макет майбутнього видання, що допоможе замовнику побачити плоди своєї творчої праці у тому вигляді, в якому книга прийде до читача. Оригінал-макети іншої друкованої продукції також дозволять побачити зразок замовлення у максимально наближеному до кінцевого вигляді, що дає можливість відкорегувати всі нюанси й отримати найкращий результат.

Презентації видань авторів - наших партнерів

Нашим авторам ми пропонуємо додаткову послугу - проведення презентації нового видання. Під час такого представницького заходу за участю засобів масової інформації, зацікавленої аудиторії, читачів ми презентуємо автора та його нову книгу. 

 

Вихід книги у світ, що завершується її презентацією, має гарний рекламний ефект як для видання, так я для самого автора, сприяє кращому поширенню накладу та зростанню популярності письменника.

 

Редагування і коректура

Ми пропонуємо послуги редактора, який зробить рецензію на видання, надасть кваліфіковану допомогу з поліпшення структури авторського матеріалу, вибору термінів, оформлення ілюстрацій, здійснить необхідне літературне редагування авторських оригіналів.

 

Коректор нашого видавництва перевірить авторський текст на наявність помилок (орфографічних, пунктуаційних, смислових, логічних, стилістичних, фактологічних, буквенних неточностей та огріхів верстки) і відповідність стандартам оформлення того чи іншого виду видання; перевірить правильність побудови таблиць, рисунків і креслень, відповідність їхніх підписів до коментування в тексті; уніфікує текст; звірить сигнальний примірник.

Послуги з розробки

PR-кампаній,

політичної реклами 

Зважаючи на наш багаторічний досвід виконання замовлень для численних рекламних проєктів та виборчих перегонів, ми пропонуємо послуги з планування, розробки та реалізації PR-кампаній різного спрямування.

 

Зокрема, ми допоможемо скласти тексти рекламних матеріалів, розрахувати оптимальний наклад для досягнення покриття цільових аудиторій. За необхідності - організувати доставку друкованих матеріалів до споживачів.

 

Також надамо консультації щодо вибору видів рекламної продукції, які найкраще допоможуть досягти поставленої мети в межах кожної кампанії.

Переклад матеріалів

За необхідності наші фахівці здійснять переклад матеріалів з української, російської, польської, англійської, німецької та інших мов.

 

Для цього ми залучаємо професійних перекладачів літературних текстів.

Реставрація старовинних або пошкоджених книг

"Видавничий будинок "Еллада" виконує послуги з реставрації, ремонту книг в місті Суми. Ми здійснюємо роботи з відновлення та реставрації старовинних або пошкоджених книг. Наші фахівці подарують нове життя вашим книгам.

 

Наша допомога знадобиться вам у разі, якщо книги пошкодилися від часу, постраждали від пожежі, грибка чи затоплення. Ми можемо додати загублені аркуші в книгу або прошити їх у новий блок. Здійснюємо реставрацію обкладинки, виготовлення нової палітурки, реставрацію корінця.

 

Більш детальну інформацію ви можете отримати у наших менеджерів за контактними телефонами. Крім того, можна заповнити онлайн-форму замовлення на сайті, і вам обов'язково зателефонують. 

bottom of page