top of page

В Україні розпочалася робота над комедійною антиутопією «Рейтинг Адама»


Відомий український письменник та сценарист Михайло Бриних, а також режисер Іван Тимченко розпочали роботу над сценарієм художнього повнометражного фільму «Рейтинг Адама».


За словами авторів, фільм буде знято в доволі екзотичному для українського кіно жанрі комедійної антиутопії. «Рейтинг Адама» має стати стрічкою про не надто далеке майбутнє, в якому штучний інтелект забезпечує людям комфортне та безтурботне життя», – стверджують автори сценарію.


Водночас головна сюжетна лінія кінофільму – історія любові. «Це своєрідна інтерпретація міфу про Орфея та Еврідіку, у якій також прочитуються й інші впізнавані мотиви різних часів», – прокоментували Михайло Бриних та Іван Тимченко.


Нагадаємо, сценарій до стрічки «Рейтинг Адама» стане третім сценарієм, спільно створеним авторами. Продюсеркою проєкту виступила Світлана Соловйова.


Попередні проєкти цієї команди: «Іловайськ 2014. Батальйон Донбас» (фільм вийшов на екрани у 2019-му) та «Киснева Станція» (реліз фільму очікується в 2022 році). Прикметно, що в основу фільму «Киснева Станція» також лягла сучасна інтерпретація міфу – цього разу про Сізіфа.


Ідею створення сценарію фільму підтримано в межах конкурсної програми Українського культурного фонду «Розвиток кінопроєкту». Ця програма спрямована насамперед на підтримку сценарної справи й кіновиробництва на етапі розвитку кінопроєктів.


Автори планують завершити роботу над сценарієм майбутнього фільму в листопаді 2021 року.


Джерело: «Буквоїд»

Commentaires


Соціальні мережі
bottom of page