Про нас

 

Приватне виробниче підприємство "Видавничий будинок "Еллада" працює на поліграфічному ринку України з 2000 року. За цей час ми видали декілька сотень найменувань книжкових видань, сотні тисяч примірників поліграфії широкого асортименту, нашими клієнтами стали багато підприємств і приватних осіб не тільки Сумщини, а й інших регіонів України.

 

Видавництво "Еллада" працює на совість - це наше гасло і головний принцип у роботі. Висока якість, актуальність, гармонійне художнє оформлення  - індивідуальність, подарована Вашому замовленню. Від простого бланку до ексклюзивного фотоальбому й авторського видання - наша професійна команда та сучасне обладнання дозволяє зробити практично все, що зараз існує в поліграфії та книговиданні. 

 

Професійність "Видавничого будинку "Еллада" неодноразово підтверджена галузевими відзнаками, нагородами Сумської обласної та міської влади, районних адміністрацій і місцевих рад.

 

За роки своєї роботи ми виросли в серйозну організацію, яка заслужила довіру наших постійних клієнтів.

 

Додатковою перевагою для наших замовників є те, що виробництво розташоване безпосередньо в місті Суми, що є зручним для оперативного отримання продукції. Не менш оперативно ми працюємо з клієнтами з різних регіонів України.

 

Ми пропонуємо вигідну співпрацю як постійним замовникам, так і новим авторам та клієнтам. В професійному плані ми весь час розвиваємося, переймаємо нові технології, напрямки дизайну та книжкової "моди", беремо участь у галузевих заходах  - виставках-ярмарках, конференціях, семінарах. 

 

І найголовніше: ми любимо свою роботу, любимо Україну та рідну Сумщину, де ми живемо і задля розвитку якої працюємо - з натхненням, з талантом і на високому рівні.

 

Запрошуємо до співпраці!

2015 - 2019 © "Видавничий будинок "Еллада" 
Права захищені. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання)

на ellada-sumy.com  

 

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва (Кірова), 25/1 (1 поверх, офіс 1)
тел.: (0542) 78-18-25, 78-18-24

моб. (095) 313-10-35,

(096) 250-82-70

e-mail: ellada-s@ukr.net

  • Wix Facebook page

«Видавничий будинок «Еллада» пропонує повний цикл послуг у галузі книговидавництва та поліграфії в місті Суми.