top of page

Напередодні 30-ї річниці Незалежності презентуватимуть першу книгу про Народних героїв України


Презентація видання «Народні герої України» відбудеться напередодні 30-ї річниці Незалежності України. До книги обсягом 400 сторінок увійшли розповіді про 45 героїв, 9 з яких нагороджено цією відзнакою посмертно.


Історії оформлено таким чином, щоб читач чув голоси нагороджених, їхні інтонації, особливості мови. Ці розмови дають змогу зрозуміти, що ж такого надзвичайного зробила людина, яка була відзначена народом. Кожна розмова чи нарис про героя – приклад мужності, жертовності та прояву глибинної любові до власної країни.


Книга складається з трьох частин. Перший розділ – розмови з тими захисниками України, які отримали нагороди прижиттєво. Другий розділ присвячений пам’яті загиблих. Волонтери, медики, журналісти, громадські діячі – усі ці люди без зброї в руках, але не менш героїчно і самовіддано захищають країну від ворога. Саме про них ідеться у третьому розділі книги.


Планується, що презентація видання відбудеться 23 серпня о 14:00 в актовій залі червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На захід запрошено всіх, чиї розповіді є в книзі, а також родини загиблих Народних героїв.


Джерело: «АрміяІnform»

Соціальні мережі
bottom of page